fbpx
 

Меблеве виробництво Послуги

Дизайн меблів та проектування інтер'єрів під ключ в Києві. Компанія "L-Brus" розробить стильні меблі для офісу і торгове обладнання з ДСП відповідне під ваш бізнес.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПРОСТІР ЕФЕКТИВНОСтильний дизайн інтер'єру

Фахівці компанії врахують специфіку торгівлі і нададуть наочну візуалізацію офісних меблів. Довірте виготовлення торгових меблів “Ельбрус меблі” і відчуєте всі переваги торгового обладнання яке продає!

Кухни на заказ киев

Дивитися всі проектиПортфоліо

Крок 1
Надішліть дані про Ваш проект зручним способом, або використовуйте калькулятор вартості меблів.
Крок 2
Ознайомлення з проектом, пошук варіантів комплексного облаштування
торгового простору.
Крок 3
Затвердження відповідного варіанту, створення візуалізації
дизайн проекту.
Крок 4
Відчуйте перевагу прозорого ціноформування вартості замовлення.

КРЕАТИВНІ ОФІСНІ ПРОСТОРИСучасний дизайн
інтер'єру офісу

ПРИХОВАНА ФУРНІТУРАЕргономіка
та зручність?

НОВИЙ ПОГЛЯДОсвіжіть ваше
простір

ВИРОБНИЦТВО МЕБЛІВ ПІД ЗАМОВЛЕННЯМеблі під ключ

Не відривайтеся від своїх бізнес процесів, а виробництво офісних меблів і торгового обладнання довірте фахівцям компанії “Ельбрус меблі”. Ми створюємо приємну атмосферу і неповторний стиль, який прийде до смаку як покупцям, так і вашим співробітникам.

Прорахунок проекту
Фахівці компанії "L-Brus" ретельно проаналізують дані про Ваш проект і нададуть докладний Кошторис з прозорим ціноутворенням вартості меблів.
Дизайн меблів
Замовити послуги розробки, проектування дизайну меблів при оформленні корпусних, кухонних, м'яких, дитячих меблів, кабінетів, віталень і прихожих.
Виробництво та збірка
Виробництво та збирання меблів в Києві та передмісті. Майстри без шкідливих звичок. Професійний інструмент. Приїзд в обумовлений час. Безкоштовні консультації перед виїздом.
Підбір фурнітури
Вибір фурнітури для меблів. Підходимо правильно до вибору меблевої фурнітури. При виборі меблів ми керуємося побажаннями замовника і багаторічним досвідом у виробництві.
Меблі для офісу
Продумані офісні меблі самі організовують робочий простір. Меблі для директора та персоналу під замовлення за найкращими цінами та індивідуальними проектами.
Фарбування фасадів МДФ
Фарбування меблевих матових і глянцевих МДФ-фасадів будь-якої складності, лакування масиву. Унікальна технологія фарбування меблевих фасадів МДФ L-Brus.
Меблі для дому
Купити меблі для дому ніколи не було так просто! Якісні домашні меблі від L-Brus це доступні ціни, розумний вибір і швидка доставка з установкою під ключ.
Редизайн
Редизайн меблів з натурального дерева, ДСП, МДФ. Рустика. Кольорове Тонування, нанесення патини. Морилка. Браш з випалюванням і вживлення зображень за бажанням.
L-Brus
Меблі під замовлення
Індивідуальність - це гарантія того, що клієнт запам'ятає саме вас. Компанія "L-Brus" пропонує найширший вибір різної офісних меблів в Києві. Різноманітність стилістичних напрямків, кольорів і варіантів дизайну допоможе вам швидко знайти те, що потрібно саме вашому офісу.
Контакти
Вул. Магнітогорська 1Е Київ
Ми в соцмережах

Безкоштовний виїзд дизайнера-замірника

Розрахувати вартість