fbpx
 

АнонсиПроектування Меблі на замовлення

13.05.2017 L-Brus0
Мебель на заказ Киев

Завдяки меблів на замовлення ми вже давно відійшли від нав’язаних нам стандартів, створюючи своєрідний унікальний стиль свого будинку. Застосовуючи новітні дизайнерські розробки і фантазію наших першокласних фахівців, ви можете втілити всі свої нереальні мрії в особливий проект для своєї квартири.

Меблі на замовлення, виготовлені за Вашими побажаннями повністю змінить вигляд квартири або будинку, привнісши індивідуальність в ексклюзивний дизайн обраного стилю.

Наші художники з величезним задоволенням виконають будь-яке Ваше замовлення, створюючи справжній шедевр з елементів якісних корпусних меблів. Меблі на замовлення дозволить заповнити нестандартний простір в будинку, ергономічно розміщуючи необхідні модулі в незвичайному порядку. У невеликій квартирі, корпусні меблі допоможе зберегти важливий простір, практично встановлюючи необхідні складові меблів в загальну гармонійну композицію.

Цікаві варіації наших дизайнерів допоможуть домогтися індивідуальності в проекті, відходячи від принциповості в нинішній моді. У поєднанні з незвичайними матеріалами ми створимо приголомшливу унікальну меблі, зберігаючи обраний вами стиль і колір майбутнього фасаду. Наша відома компанія “L-Brus” виготовить за вашим бажанням будь-які меблі на замовлення, виходячи з ваших фінансових можливостей, підбираючи гідний матеріал для складових компонентів.

Незмінна якість кращих іноземних комплектуючих дозволяє тримати високу марку нашої фірми, випускаючи тільки кращі меблі для Вашої зручності. Ми з величезним задоволенням створимо для Вас будь-які меблі від передпокою і кухні до вітальні і спальної кімнати, виходячи з вашого індивідуального переваги. Наш величезний досвід у виробництві меблів дозволить виконати будь-яке побажання, створюючи для Вас особливий ексклюзивний інтер’єр із затвердженого проекту.

L-Brus

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов’язкові поля позначені *

L-Brus
Меблі під замовлення
Індивідуальність - це гарантія того, що клієнт запам'ятає саме вас. Компанія "L-Brus" пропонує найширший вибір різної офісних меблів в Києві. Різноманітність стилістичних напрямків, кольорів і варіантів дизайну допоможе вам швидко знайти те, що потрібно саме вашому офісу.
Контакти
Вул. Магнітогорська 1Е Київ
Ми в соцмережах

Безкоштовний виїзд дизайнера-замірника

Розрахувати вартість